Zaszycie alkoholowe – komu jest polecane?

Zaszycie alkoholowe to coraz częściej wybierane rozwiązanie. Komu dokładnie zalecane jest zrobienie wszywki alkoholowej? Sprawdzamy!

 

Zaszycie alkoholowe – co to takiego?

 

Zanim przejdziemy do określenia, komu polecane jest zaszycie alkoholowe, warto ustalić, z czym dokładnie mamy do czynienia. Czym jest zaszycie alkoholowe? To nic innego jak prosty zabieg chirurgiczny, gdzie wykorzystuje się esperal https://chirurg-24.pl/oferta/esperal/. Umieszczając lek w organizmie, można spowodować awersję do alkoholu, a to już drobny krok do tego, by osoba go nadużywająca, zaprzestała tego. Wszystko dlatego, że esperal jest w stanie blokować wydzielanie enzymu odpowiedzialnego za rozkładanie i trawienie alkoholu. Po spożyciu będzie rozkładał się w organizmie i powodował bardzo nieprzyjemne dolegliwości i to już kilka minut po jego spożyciu. Mogą pojawić się nudności, duszności, wymioty, czy nawet przyśpieszy bicie serca i wystąpią skoki ciśnienia.

 

Zaszycie alkoholowe – dla kogo?

 

Komu polecane jest zaszycie alkoholowe? Kto powinien pomyśleć o tego typu rozwiązaniach? Uznać można, że zaszycie alkoholowe to rozwiązanie, po które może sięgnąć każdy, kto chciałby zaprzestać sięgania po alkohol. Jednak w szczególności zaszycie alkoholowe polecane jest tym, u których inne terapie zawiodą. Poza tym o wykorzystaniu esperalu mogą pomyśleć ci, którzy nie chcą podejmować terapii grupowej, czy innej kuracji. Zaszycie alkoholowe jest szybkim zabiegiem, a efekty można zauważyć od razu. Jednak aby takie rozwiązanie okazało się skuteczne, musimy też wyrazić chęć walki ze swoim uzależnieniem.